O firmie

Na naszych wyborach można polegać - stosujemy innowacyjne rozwiązania odpowiadające na obecne i przyszłe wyzwania rynku.

KIM JESTEŚMY

REDNET Investment to ogólnopolski deweloper, który jest w stanie identyfikować i pozyskiwać atrakcyjne nieruchomości, a następnie budować i sprzedawać mieszkania lub je wynajmować.

Z uwagi na wysoce konkurencyjną naturę rynku mieszkań na sprzedaż koncentrujemy się na pozyskiwaniu atrakcyjnych działek dla których tworzymy szyte na miarę koncepcje deweloperskie.

nasza misja

Naszą misją jest budowanie przyjaznych dla użytkowników inwestycji odzwierciedlających zmieniające się trendy miejskiego życia. Chcemy podążać za zmianami w sektorze mieszkań na sprzedaż i przewidywać potrzeby rodzącego się rynku mieszkań na wynajem.

nasze podejście

W REDNET Investment stosujemy sprawdzone parametry finansowe i projektowe aby zoptymalizować funkcjonalność oraz koszty inwestycji.

Istotne są dla nas dekompozycja, rozkłady mieszkań, optymalizacja powierzchni wspólnych i elementów konstrukcyjnych, wysokość pomieszczeń, wybór materiałów wykończeniowych i stolarki - wszystkie muszą być dostosowane do mikrolokalizacji inwestycji.

Osiągamy oszczędności, poprzez zmniejszenie kosztów utrzymania dzięki zastosowaniu technologii upraszczających konserwację oraz centralne zarządzanie ogrzewaniem oraz dostawą energii elektrycznej.

Wierzymy, że odpowiednia ilość i konfiguracja powierzchni wspólnych wspiera rozwój społeczności lokalnych - dlatego poświęcamy jej tak wiele uwagi w naszych projektach przeznaczonych na wynajem.

Nowe Inwestycje

Zapewniamy Inwestorom unikatową formułę zintegrowanego strukturyzowania projektu - możemy zarządzić wszystkim od wpłaty środków po wypłatę zysku
1. Etap Inwestycji

Cały czas poszukujemy nowych, ciekawych działek, na których chcemy budować innowacyjne i przyciągające uwagę budynki mieszkalne. Zależy nam na stałym zwiększaniu naszego portfela.

 • Analiza działek i obsługa transakcji zakupu
 • Uzyskiwanie warunków zabudowy i pozwoleń na budowę oraz warunków i pozwoleń zamiennych
2. Etap Deweloperski

Następnie, koordynujemy i realizujemy fazę rozwoju projektu w sektorze nieruchomości mieszkaniowych.

 • Współpraca z doświadczonymi generalnymi wykonawcami oraz konsultantami
 • Optymalizacja kosztów na etapie budowy oraz optymalizacja projektów w realizacji
3. Etap Sprzedaży

Nasze doświadczenie pozwala nam efektywnie zarządzać sprzedażą i najmem.
Oferujemy pełny zakres usług:

 • Analiza rynku
 • Opracowanie, nadzór i realizacja strategii sprzedaży
 • Opracowanie, nadzór i realizacja strategii marketingowej
 • Obsługa klienta analiza finansowa, finansowania, kontroling
4. Finanse

Wspieramy naszych inwestorów i klientów w określeniu korzystnych finansowo możliwości rozwoju poprzez ocenę i oszacowanie wszystkich istotnych parametrów w celu dostarczenia zintegrowanej oceny rozwoju nieruchomości i strategii jej finansowania.

 • Rachunkowość statutowa i zarządcza
 • Modelowanie budżetowe i finansowe, kontrola
5. Technologia

Korzystamy z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jednocześnie inwestując, optymalizując i utrzymując nieruchomości na najwyższym poziomie.

 • Platforma sprzedaży i obsługi klienta
 • Zarządzanie siecią informatyczną
 • Wsparcie informatyczne
Skontaktuj się z nami

Stale poszukujemy nowych okazji do tworzenia miejsc przyjaznym mieszkańcom. Realizujemy projekty ciekawe pod względem inwestycyjnym. W relacjach z inwestorami stosujemy podejście nastawione na ciągły rozwój, pomagając inwestorom budować ich majątek. Jeśli zastanawiasz się nad możliwościami inwestycyjnymi, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Kariera

Dołącz do naszego zespołu.
W REDNET Investment uważamy, że pracownicy są naszym najważniejszym aktywem. Dołącz do nas i razem zacznijmy budować przyszłość.
Sprawdź oferty pracy

REDNET PROPERTY GROUP

Jesteśmy częścią REDNET Property Group - pioniera polskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Dostarczana przez nas stała jakość usług oraz skupienie na potrzebach naszych klientów pozwoliły nam zająć pozycję lidera rynku w Polsce.

odwiedź stronę