REDNET Property Group

Na naszych rozwiązaniach można polegać - budujemy przyjazne dla użytkowników inwestycje podążające za zmieniającymi się trendami miejskiego życia.

REDNET Property Group

Na naszych rozwiązaniach można polegać - budujemy przyjazne dla użytkowników inwestycje podążające za zmieniającymi się trendami miejskiego życia.

REDNET Property Group

Na naszych rozwiązaniach można polegać - budujemy przyjazne dla użytkowników inwestycje podążające za zmieniającymi się trendami miejskiego życia.

W przygotowaniu
Warszawa

Color Living

  • W przygotowaniu około 400 pokoi
Czytaj więcejKontakt

Zaprojektuj swoje wnętrze

Czytaj więcej

Jak najłatwiej kupić mieszkanie

Czytaj więcej

Poznaj REDNET Investment

Czytaj więcej

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas ważni. Ich sukces jest naszym celem.

Przykładamy szczególną wagę do wzorowej obsługi naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przekraczać ich oczekiwania.

FAQ
Informacje i porady

czytaj więcej

Wykończenie pod klucz

REDNET Dom świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz.

Aranżacja wnętrza powinna odzwierciedlać potrzeby i styl życia przyszłych mieszkańców. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy nie tyko projektowanie, ale także kompleksową usługę wyposażenia pod klucz.

czytaj więcej

O firmie

REDNET Investment działa na terenie całej Polski.

Jako deweloper jesteśmy w stanie identyfikować i pozyskiwać tereny, a następnie budować i sprzedawać mieszkania na sprzedaż lub zarządzać nieruchomościami na wynajem. Nasze metody pozwalają inwestorom o różnych sentymentach osiągnąć swoje długoterminowe cele.

czytaj więcej
Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz abyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Możesz również do nas zadzwonić lub odwiedzić nas w jednym z naszych biur.

*) – pole wymagane

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych podanych w powyższym formularzu oraz w toku dalszego kontaktu jest spółka: redNet Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („Administrator” lub „RI”). Dane kontaktowe Administratora: ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa, nr KRS 379407, adres e-mail: RODO@rednetinvestment.pl

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane przez Administratora, co do zasady w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do administratora zapytanie oraz w celu zapewnienia z kontaktu w sprawie. W razie wyrażenia zgody lub zgód zamieszczonych poniżej, dane osobowe będą przetwarzane także w celach wskazanych w treści tych zgód. Nadto, dane będą przetwarzane w celach statystycznych i analitycznych oraz archiwalnych i dowodowych na wypadek prawem usprawiedliwionej potrzeby lub obowiązku wykazania faktów, w szczególności w celu wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów RODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych przez Administratora, zawierająca m.in. informacje o zasadach przetwarzania danych oraz przysługujących Ci prawach dostępna jest tutaj >>>

Informujemy, że w przypadku gdy po analizie Pani/Pana zapytania przez RI okaże się, że pytanie dotyczy konkretnej inwestycji realizowanej przez podmiot deweloperski obsługiwany przez RI, RI udostępni temu podmiotowi Pani/Pana dane osobowe oraz zapytanie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie - podmiot ten będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych, a RI będzie przetwarzać Pani/Pana dane jako procesor.  Zostanie Pani/Pan poinformowana/y o tożsamości administratora i szczegółach przetwarzania przez niego danych.
A. Marketing inwestycji deweloperskich podmiotów współpracujących przy ich realizacji z redNet Investment sp. z o.o.

Dla otrzymywania informacji handlowych o inwestycjach spółek współpracujących przy ich realizacji z redNet Investment sp. z o.o. [aktualna lista spółek] , prosimy Cię o wyrażenie zgody przetwarzanie przez redNet Investment sp. z o.o. danych osobowych w celach marketingowych (Zgoda nr 1) oraz o zaznaczenie przez Ciebie Zgody numer 2 i/lub Zgody nr 3 w zależności od tego jakim kanałem redNet Investment sp. z o.o. miałby się z Tobą kontaktować. Zarazem informujemy, że niewyrażenie powyższych zgód nie stanowi przeszkody dla udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane w powyższym formularzu kontaktowym.

Zgoda nr 1 - Zgoda na przetwarzanie danych dla celów marketingu inwestycji deweloperskich spółek współpracujących przy ich realizacji z redNet Investment sp.  z o.o.
Zgoda nr 2 - Zgoda na marketing inwestycji spółek współpracujących przy ich realizacji z redNet Investment sp. z o.o. z wykorzystaniem środków i urządzeń komunikacji elektronicznej.
Zgoda nr 3 - Zgoda na marketing inwestycji spółek współpracujących przy ich realizacji z redNet Investment sp. z o.o. z wykorzystaniem środków i urządzeń komunikacji telefonicznej.
B. Marketing produktów i usług spółki redNet Dom sp. z o.o.

Dla otrzymywania informacji handlowych o produktach i usługach spółki redNet Dom sp. z o.o. („RD”), w szczególności dotyczących projektowania, aranżacji i wykończenia wnętrz, prosimy Cię o wyrażenie zgody na udostępnienie tej spółce Twoich danych osobowych i ich przetwarzanie przez nią w celach marketingowych (Zgoda nr 4) oraz o zaznaczenie przez Ciebie Zgody numer 5 i/lub Zgody nr 6 w zależności od tego, w jaki sposób spółka miałaby się z Tobą kontaktować. Z uwagi na fakt, iż dla realizowania marketingu w tym przypadku wymagane jest udostępnienie danych ww. spółka oraz, że spółki nie planują realizować marketingu drogą inną niż wskazana w Zgodach nr 5 i nr 6 poniżej, jeżeli nie wyrazisz Zgody numer 4, Twoje dane nie zostaną przekazane redNet Dom, Zgody nr 5 i 6 nie zostaną zapisane, a informacje handlowe redNet Dom nie będą Ci przekazywane. Zarazem informujemy, że niewyrażenie poniższych zgód nie stanowi przeszkody dla udzielenia Ci odpowiedzi na pytanie zadane w powyższym formularzu kontaktowym.

Zgoda nr 4 - Zgoda na przetwarzanie danych dla celów marketingu redNet Dom sp. z o.o.
Zgoda nr 5 - Zgoda na marketing z wykorzystaniem środków i urządzeń komunikacji elektronicznej przez redNet Dom sp. z o.o.
Zgoda nr 6 - Zgoda na marketing z wykorzystaniem środków i urządzeń komunikacji telefonicznej przez redNet Dom sp. z o.o.
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach, aktualnej ofercie inwestycji deweloperskich podmiotów współpracujących z REDNET DOM Sp. z o.o. zaakceptuj powyższe zgody marketingowe 4-6
Dziękujemy za przesłaną wiadomość!
Oops! Something went terribly wrong.

REDNET PROPERTY GROUP

Jesteśmy częścią REDNET Property Group, pioniera branży z ugruntowanym ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku mieszkaniowym. Stała jakość naszych usług, a także duże zaangażowanie w sprawy naszych klientów sprawiają, że jesteśmy w Polsce rynkowym liderem.

odwiedź stronę